Lampa podłogowa Elfi - klasyka w optymistycznym wydaniu

Czujesz się znudzony klasyką, a zarazem nie lubisz krzykliwych dekoracji? Szukasz czegoś, co ożywi wnętrze, w którym dominuje biel, beże lub szarości? Sposobem na przełamanie kolorystycznej monotonii jest lampa podłogowa Elfi w przyjemnym dla oka odcieniu pudrowego różu. Jej uniwersalny design sprawia, że lampa Elfi sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. Dzięki niej wyczarujesz harmonijny nastrój w sypialni oraz optymistyczną atmosferę w pokoju dziecka.

Lampa podłogowa Elfi posiada klasyczny, stożkowy klosz w kolorze pudrowego różu na smukłej nóżce oraz stabilnej podstawie w kształcie walca. Całość prezentuje się lekko i dynamicznie - lampę z łatwością możesz przestawić. Metalowa lampa stojąca posiada włącznik na kablu. Jest więc bezpieczna i łatwa w obsłudze dla najmłodszych.

Lampa Elfii to doskonały pomysł na oświetlenie dziecięcego pokoju. Jej pogodny kolor stworzy udaną kompozycję z pastelowymi kolorami ścian, a także miękkimi i puchatymi tekstyliami (np. dywanem czy poduszkami). Lampa stołowa Elfi sprawdzi się również w pokoju nastolatki - np. w zestawieniu z białą komodą.

Wymiary
Długość 147 cm
Waga 5.2 kg
Do pobrania