Lampa podłogowa Enzo – elegancka i praktyczna ozdoba salonu

Ciepłą i domową atmosferę tworzą przede wszystkim bliskie i kochające osoby. W dziedzinie aranżacji wnętrz zaakcentujesz ją za pomocą właściwych akcesoriów i oświetlenia. Zorganizuj rodzinny wieczór na kanapie. Zawołaj swoich bliskich, zapal pachnący wosk lub świecę, zawińcie się w miękki koc i sięgnijcie po ulubione lektury. Salonową sofę lub fotel doskonale oświetli lampa podłogowa Enzo. Odświeży ona klasycznie urządzone mieszkanie. Będzie też pasować do nowoczesnej i skandynawskiej aranżacji.

Biała lampa stojąca jest wykonana z metalu. Ma ona standardowy, abażur w kształcie trapezu pokryty białym materiałem. Dodatkowo posiada minilampkę na giętkim ramieniu, zainstalowaną pod głównym kloszem. Takie światło przyda się ona szczególnie, jeśli ktoś obok Ciebie już śpi i nie chcesz mu przeszkadzać.

Do modelu dobierz żarówki E27 i GU10 o mocy max. odpowiednio 60W i 40W. Dwupłomienna elegancka lampa podłogowa ma wymiary 155 x 45 x 45 cm. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że est ono chronione przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 155 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania