Lampa podłogowa Faron- futurystyczny design w twoim domu

Lampa podłogowa Faron to bardzo ciekawy wizualnie model, który nasuwa skojarzenia z nowoczesną rzeźbą. To element, który nie tylko oświetla pomieszczenie, ale nadaje mu klasy oraz nieodpartego stylu.

Lampa ze względu na swój industrialny kształt sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, loftowym czy minimalistycznym. Będzie ozdobą w salonie, gabinecie, sypialni, pokoju nastolatka, a nawet w nowoczesnej jadalni.

Lampa podłogowa Faron wykonana jest z metalu. Ma prostokątną podstawę,podwójny stelaż i dwa mleczne klosze. Jej forma nawiązuje do sztuki nowoczesnej. Faron to lampa dwupromienna, której źródłem oświetlenia są żarówki. Nie ma ich w komplecie, należy je dokupić osobno (gwint G9). Najlepiej sprawdzą się żarówki LED.

Metalowe części lampy podłogowej mają czarny kolor. Klosze są białe. Lampa posiada również elementy mosiężne. Jej wysokość wynosi 160cm, długość- 22cm, szerokość-28cm.

Lampa podłogowa Faron pasuje do nowoczesnych mebli. Można połączyć ją z innymi propozycjami z tej kolekcji (np. lampą biurkową).

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 160 cm
Do pobrania