Lampa podłogowa Franklin – światło w ciekawej formie w Twoim domu

Lampa podłogowa Franklin idealnie sprawdzi się w oświetleniu dużych pomieszczeń. Doskonale nadaje się do używania jej podczas wieczornego czytania, pracy, czy odrabiania lekcji. Można postawić ją w salonie, pokoju dziecka, sypialni, przedpokoju, pracowni. Najlepiej będzie się prezentować we wnętrzach z nowoczesnym umeblowaniem, choć w klasycznych pomieszczeniach też znajdzie swoje miejsce.

Lampę Franklin wykonano z metalu, jest więc odporna na uszkodzenia. Ma nowoczesną formę - na trójnogim stelażu znajduje się duży, metalowy klosz, osłaniający żarówkę.

Lampa posiada jedno źródło światła, którym jest żarówka. Nie jest ona ujęta w komplecie. Przy wyborze warto zastanowić się nad żarówką LED, bardziej wytrzymałą od zwykłej i energooszczędną.

Lampa Franklin ma szary kolor ze satynowymi elementami. Wymiary: wysokość 145cm, długość i szerokość po 68cm. Lampa sprawdzi się w bibliotece, gabinecie, sypialni, a nawet w biurze, gdzie pomoże oświetlić stanowisko pracy i będzie pasować do wyposażenia.

Wymiary
Długość 68 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość 145 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania