Lampa podłogowa Jasmine – świetliste drzewo

Jasmine to lampa podłogowa w stylu glamour, która przyciąga spojrzenia swoim niecodziennym designem. Będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym oraz industrialnym. Może posłużyć zarówno w domowym zaciszu, jak i być ozdobą pomieszczenia reprezentacyjnego. Świetnie sprawdzi się również w takich miejscach, jak galerie sztuki.

Jasmine zwraca uwagę swoją pomysłową konstrukcją. Ma klasyczną formę – okrągła podstawa z prostym stelażem, jednak na jego końcu „wyrasta” pięć gałęzi. Każda z nich ma własny gwint żarówkowy G9 oraz klosz. Całość wykonana została z metalu, a klosze to solidne, transparentne szkło. Do każdej z lamp musisz samodzielnie dobrać żarówkę – zwykłą lub LED. Maksymalna moc każdej może sięgać 10W.

Stelaż Jasmine jest chromowany. Dzięki temu nie tylko estetycznie wygląda, ale odbija się od niego światło, potęgując efekt estetyczny. Lampa ma 177 cm wysokości przy średnicy podstawy 54 cm. Doskonale będzie nadawać się do pomieszczeń w meblami chromowanymi oraz elementami szklanymi.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 54 cm
Wysokość 177 cm
Waga 6.85 kg
Do pobrania