Lampa podłogowa Kaser – dekoracja uniwersalna

Nowoczesna lampa podłogowa Kaser to rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje eleganckiego źródła światła do swojej sypialni lub salonu. Może stanowić również estetyczny element wyposażenia pomieszczeń reprezentacyjnych w stylu klasycznym lub minimalistycznym. Może służyć za źródło doświetlenia lub główne źródło światła tam, gdzie chce stworzyć się przytulny nastrój.

Kaser to lampa wykonana w klasycznym stylu – mamy okrągłą podstawę, na której opiera się stelaż zakończony abażurem. Mieści się w nim gwint oświetleniowy E27, do którego możesz dobrać żarówkę o mocy maksymalnej 15 W. Obsługiwane są żarówki zwykłe, jak i energooszczędne LED.

Wszystkie elementy lampy mają kolor biały, poza abażurem, który jest biało-szary, a barwy te oddziela od siebie złoty pasek, co nadaje mu elegancki wygląd. Podstawę i stelaż wykonano ze stali wysokiej jakości, abażur jest tekstylny.

Lampa Kaser mierzy sobie 156 cm wysokości przy 40 cm średnicy. Doskonale będzie komponować się z eleganckimi oraz nowoczesnymi meblami i oświetleniem.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Średnica 40 cm
Wysokość 156 cm
Do pobrania