Lampa podłogowa Leila – blask minionych wakacji

Chcesz zatrzymać wspomnienia z wyjazdu nad morze na dłużej? Zaaranżuj wystrój mieszkania tak, aby elementy wyposażenia nieustannie ożywiały pamięć o błogich chwilach. Lampa podłogowa Leila posiada abażur wykonany z tapety o piaskowym kolorze. Wystarczy, że włączysz lampę po zapadnięciu zmroku, a w pomieszczeniu nastanie ciepła, kameralna atmosfera. To będzie idealny moment, aby powspominać zachód słońca na plaży.

Mimo że lampa z abażurem ma spore rozmiary, możesz ją swobodnie przenosić z miejsca na miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba, np. podczas sprzątania. Abażur o średnicy 50 cm znajduje się na stojaku wykonanym z chromowanego metalu, dzięki czemu lampa jest łatwa w transporcie i sprawia solidne wrażenie.

Urządzasz mieszkanie i szukasz wyposażenia wyróżniającego się długą żywotnością? Nowoczesna lampa podłogowa jest propozycją dla Ciebie. Podstawa i stojak lampy są wykonane z chromowanego metalu, który jest odporny na korozję. Jest on również łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ zabrudzenia na powierzchni wystarczy potraktować nawilżoną ściereczką z mikrofibry.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 166 cm
Do pobrania