Lampa podłogowa Lipo - świetlisty słup w kolorze szarym

Minimalizm to przede wszystkim proste i użyteczne formy, bez nadmiaru ozdobników. Jeśli więc cenisz sobie uniwersalne i funkcjonalne przedmioty, mamy dla Ciebie lampę prostą jak… słup. Elegancka lampa podłogowa Lipo w kolorze szarym daje szerokie możliwości aranżacyjne i może być używana w dowolnym pomieszczeniu: salonie, sypialni, jadalni czy gabinecie. Prosta lampa sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Dobrze doświetla pomieszczenie, a przy tym nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Lampa podłogowa Lipo wykonana została metalu oraz wysokiej jakości tkaniny w szarym kolorze. Zastosowanie odpornych materiałów oraz dbałość o detale wykończenia sprawiają, że lampa zachowuje estetyczny wygląd i funkcjonalność/ na długie lata. Lampa stojąca pionowa ma wysokość całkowitą 165 cm. Dobrze wygląda ustawiona w pobliżu fotela, sofy lub stołu w jadalni. Sprawdzi się również jako oświetlenie do czytania.

Lampa podłogowa Lipo dostępna jest na BRW online także w kolorze czarny i białym. Wszystkie lampy w naszym asortymencie objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 165 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania