Lampa podłogowa Lotta Malo – współgra z wystrojem w starym stylu

Lampa Lotta Malo kojarzy się z ciemnymi wnętrzami starych bibliotek, zacisznymi gabinetami czy nawet niewielkimi salonikami, w których można usiąść w ulubionym fotelu i poczytać. To propozycja dla osób, które lubią urządzać pomieszczenia w stylu klasycznym, eklektycznym i retro.

Lampa Lotta Malo idealnie sprawdzi się w gabinecie, sypialni, salonie, pokoju dziennym. Świetnie będzie się prezentować we wnętrzach urządzonych w drewnie.

Lampa podłogowa Lotta Malo zrobiona została z drewna, metalu i impregnowanego papieru. Trójnogi, drewniany stelaż wieńczy abażur wykonany z tapety. Lampa jest jednopłomienna, a źródło światła stanowi żarówka. Typ gwintu to E27 – żarówka nie znajduje się w komplecie, więc trzeba dobrać ją osobno. Najlepiej postawić na żarówki LED, których żywotność jest o wiele dłuższa, niż standardowych źródeł światła. Kolory lampy to dąb i transparentny. Wymiary : wysokość – 155 cm, średnica – 50 cm.

Lampa Lotta Malo będzie się świetnie prezentować obok fotela, w którym czytamy lub okna z tradycyjnymi firankami i zasłonami.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 155 cm
Waga 5.55 kg
Do pobrania