h2>Lampa podłogowa Luneta New - minimalistyczna i funkcjonalna

Szukasz uniwersalnej lampy podłogowej, która przez długi czas nie wyjdzie z mody? Postaw na minimalizm i proste, klasyczne wzornictwo. Elegancka lampa podłogowa Luneta New w kolorze czarnym doskonale pasuje do niemal każdego wnętrza. Funkcjonalna lampa stojąca zajmuje niewiele miejsca (ma średnicę zaledwie 25 cm) i jest lekka (ok. 2,5 kg), dzięki czemu bez trudu możesz przenieść ją z miejsca na miejsce. Nowoczesna lampa sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach, m.in. w salonie, sypialni, a nawet przedpokoju. Może także stanowić praktyczne oświetlenie do czytania.

Lampa stojąca Luna wykonana została z metalu i posiada abażur z wytrzymałej tkaniny w kolorze czarnym. Lampa ma 165 cm wysokości, dzięki czemu dobrze doświetla pomieszczenie. Wewnątrz klosza znajduje się oprawka na jedną żarówkę dedykowaną z gwintem typu E27, o mocy maksymalnej 60 W. Ĺ»arówkę dobierzesz w kategorii „źródła światła”.

Nowoczesna lampa podłogowa Luneta New dostępna w ofercie Black Red White także w kolorze białym i szarym. Wszystkie lampy z serii objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 165 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 25 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting