Lampa podłogowa Mia - klasyczna elegancja

Klasyczna lampa podłogowa, która nigdy nie wyjdzie z mody? Postaw na uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo! Elegancka lampa podłogowa Mia w kolorze białym to propozycja oświetlenia do sypialni lub salonu. Stylowa lampa na trójnogu umili wieczory w rodzinnym gronie. Będzie także praktycznym oświetleniem do czytania lub lampką nocną. Uniwersalny design i biały kolor lampy sprawiają, że sprawdzi się ona zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

>Lampa podłogowa Mia na trójnogu wykonana została z metalu w białym kolorze. Posiada także biały abażur z wysokiej jakości tkaniny, wewnątrz którego znajduje się jedna oprawka na żarówkę dedykowaną (z gwintem typu E27, o mocy maksymalnej 60 W). Ze względu na niewielką wagę (2,5 kg) lampę można bez trudu przenosić w razie potrzeby z miejsca na miejsce.

W dostępnej w Black Red White online serii lamp Mia znajdziesz także inne lampy stojące, podłogowe oraz kinkiety w kolorze białym i szarym. Stwórz spójną kompozycję oświetlenia w swoim domu! Wszystkie lampy Mia objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 148 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting