Lampa podłogowa Modena - perełka w Twoim domu

Biel i złoto - duet kolorystyczny, który święci triumfy w trendach wnętrzarskich. Od dawna nie jest już zarezerwowany dla pałacowych komnat i bogato zdobionych wnętrz. Perfekcyjnie przyjmuje się w domach urządzonych w minimalistyczny, nowoczesny sposób. Idealnie pasuje do drewna, które tym mocniej podkreśla jego urok. Jeśli podoba Ci się takie połączenie, zainteresuje Cię lampa podłogowa Modena.

To elegancki model przyciągający wzrok smukłą sylwetką. Pojedyncza noga opiera się na stabilnej, okrągłej podstawie. W górnej części rozgałęzia się i stylowo zagina. Złota obudowa przewodu prowadzi do białych, tekstylnych kloszy. Mieszczą się w nich oprawki na żarówki z gwintem typu E27. Obecność dwóch źródeł światła skierowanych na różne strony dobrze rozjaśnia otoczenie. Włącznik na kablu umożliwia wygodne zapalanie i gaszenie.

Ta złota lampa z klasą dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Dostojnie zaprezentuje się przy ulubionym fotelu do czytania, sofie czy domowej biblioteczce. Gdziekolwiek ją postawisz, tam zyskasz piękną ozdobę i źródło światła jednocześnie. Lampa sprzedawana bez żarówek. Wymiary: wysokość: 152 cm, średnica: 58 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Średnica 58 cm
Wysokość 152 cm
Waga 5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd