Lampa podłogowa Mono biała – nowoczesne i efektowne oświetlenie pokoju

Estetyczna lampa podłogowa Mono biała ma wszystko, by zdobyć jak największą liczbę odbiorców. Design, który jest dość prosty, ale ma w sobie dużo subtelności, uniwersalny kolor i możliwość doświetlenia pomieszczeń w nastrojowy i przyjemny sposób. Jest idealna do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, biura, hotelu. W delikatny sposób komponuje się z innymi sprzętami, pasując do wielu wystrojów, a szczególnie: nowoczesnego, industrialnego, minimalistycznego i skandynawskiego.

Lampa podłogowa Mono wykonana jest ze stali i tworzywa sztucznego. Na kwadratowej podstawie znajdują się dwa wysokie stelaże, które zwieńczone są niewielkimi kloszami w kształcie tuby. Nie ma tutaj ozdób ani kontrastujących kolorów. Źródło oświetlenia to dwie żarówki GU10, które trzeba dobrać osobno. Lampa podłogowa Mono biała ma wymiary: 20 × 69 × 216 cm.

To wręcz idealny sposób na doświetlenie salonu w stylu minimalistycznym i skandynawskim. Pasuje do jasnych, chłodnych kolorów, bieli i szarości, ale sprawdzi się właściwie w każdej kolorystyce. Dobrze komponuje się z innymi lampami w podobnym stylu.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 216 cm
Waga 4.42 kg
Do pobrania