Lampa podłogowa Mono – oryginalna i nowoczesna w sam raz do salonu

Podwójna lampa podłogowa Mono świetnie uzupełni wyposażenie pokoju. Nie zawsze potrzebujesz mocnego oświetlenia z góry, czasem lepiej odpoczywać lub oglądać TV przy lampie stojącej w kącie pokoju. Lampa podłogowa Mono nadaje się do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, biblioteki, hotelu. Ma ciekawy design i na pewno spodoba się wielu miłośnikom stylu nowoczesnego, minimalistycznego, loftowego i industrialnego. Dobrze komponuje się ze współczesnymi, funkcjonalnymi meblami.

Lampa podłogowa Mono jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Ma podwójny stelaż na kwadratowej podstawie, zwieńczony dwoma niewielkimi kloszami w kształcie tuby. Nie ma żadnych wzorów i ozdób, dlatego łatwo dopasować ją do wielu aranżacji. Źródłem światła są dwie żarówki GU10. Do lampy pasują również energooszczędne żarówki LED, więc można wybrać właśnie takie. Kolor lampy to czarny. Wymiary wynoszą: 20 × 69 × 216 cm.

Ta oryginalna lampa świetnie komponuje się z meblami o metalowych elementach: stolikami, biurkami, regałami. Można zestawiać ją z innymi lampami z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 216 cm
Waga 4.42 kg
Do pobrania