Lampa podłogowa Mono 15 × 24 × 132 cm – idealna do salonu

Estetyczna lampa podłogowa Mono 15 × 24 × 132 cm jest prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Choć ma dość prosty design, to całość robi niesamowite wrażenie. Lampa podłogowa Mono nadaje się do salonu, gabinetu, sypialni, biura, hotelu. Wygląda bardzo elegancko i nowocześnie, będzie więc wspaniałym elementem uzupełniającym wyposażenia wnętrza. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym, a nawet niektórych glamour. Jest idealna do kącika wypoczynkowego, gdzie można się czasami zrelaksować w domowym zaciszu.

Lampa podłogowa Mono 15 × 24 × 132 cm została wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Ma długi, wysmukły stelaż na kwadratowej, płaskiej podstawie. Klosz w kształcie walca jest złoty i błyszczący. Źródłem światła jest jedna żarówka o gwincie GU10. Do lampy dedykowane są energooszczędne żarówki LED, można wybierać spośród nich. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 15 × 24 × 132 cm.

Ta oryginalna lampa pasuje do różnych rodzajów mebli, a szczególnie tych z elementami z metalu lub mosiężnymi czy złotymi. Pasuje też do innych lamp z tej kolekcji, np. lampy stołowej.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 132 cm
Waga 2.58 kg
Do pobrania