Lampa podłogowa Mono 15 × 24 × 132 cm – minimalistyczne oświetlenie, idealne do pokoju

Prosty, ciekawy design i mocna kolorystyka to główne atuty, którymi może pochwalić się lampa podłogowa Mono 15 × 24 × 132 cm. Jest to dobre oświetlenie do każdego pomieszczenia, zaczynając od salonu, a na pokoju młodzieżowym skończywszy. Może też sprawdzić się w pokoju hotelowym. Doskonała do wnętrz w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych i industrialnych. Jeżeli lubisz kameralne oświetlenie, nadające całemu pomieszczeniu tajemniczego uroku, lampa podłogowa Mono na pewno spełni twoje oczekiwania.

Nowoczesna lampa podłogowa Mono 15 × 24 × 132 cmzrobiona jest z metalu i tworzywa sztucznego. Ma prosty, smukły stelaż, który zakończony jest niedużym kloszem w kształcie tuby. Złote wnętrze klosza daje bardzo przyjemny efekt wizualny. Źródłem światła jest tutaj żarówka o gwincie GU10. Do lampy pasują także energooszczędne żarówki LED. Kolory to czerń i złoto. Wymiary wynoszą: 15 × 24 × 132 cm.

Ta ciekawa lampa doskonale prezentuje się w nowoczesnych wystrojach, szczególnie w otoczeniu mebli z metalowymi elementami. Można dobrać do niej również inne lampy z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 132 cm
Waga 2.58 kg
Do pobrania