Lampa podłogowa Mono 20 × 69 × 216 cm – awangardowe oświetlenie do pokoju

Oryginalna i efektowna lampa podłogowa Mono 20 × 69 × 216 cm to doskonały wybór do salonu, sypialni, gabinetu, pokoju młodzieżowego. Pasuje do różnej kolorystyki, występującej w umeblowaniu - do ciemnej i do jasnej. Najlepiej odnajduje się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych i industrialnych. Można zestawić ją z innymi lampami w tym stylu i zyskać pięknie skomponowane wnętrze, które będzie zachwycać domowników i gości. Lampa podłogowa Mono charakteryzuje się ciekawą, mocną kolorystyką.

Lampa podłogowa Mono 20 × 69 × 216 cm została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma podwójny stelaż, którego ramiona zakończone są niewielkimi kloszami w kształcie tuby. Ich wnętrze ma złoty kolor, co stanowi dyskretną ozdobę całości. Do lampy potrzebne będą dwie żarówki GU10, które należy dobrać osobno. Można wybrać energooszczędne żarówki LED. Kolorami lampy są czarny i złoty. Wymiary to: 20 × 69 × 216 cm.

Ta ciekawa lampa będzie idealnie wyglądać w stylistyce minimalistycznej - w każdej kolorystyce. Pasuje do mebli z elementami z metalu na przykład: biurek, stolików, regałów itp.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 216 cm
Waga 4.42 kg
Do pobrania