Lampa podłogowa Nitta – niezbędna w Twoim salonie

Lampa podłogowa ma kilka istotnych zalet. Dlaczego powinieneś wziąć ją pod uwagę? Tego typu oświetlenie pełni jednocześnie kilka funkcji. Może służyć zarówno jako dodatkowe, jak i główne źródło światła, jeśli nie przepadasz za mocnym i intensywnym oświetleniem sufitowym. Stworzy intymny, domowy klimat i będzie towarzyszyć Ci podczas lektury w ulubionym fotelu. Jest przy tym lekka i łatwa do przearanżowania.

Lampa podłogowa Nitta posiada uniwersalny design bez dekoracyjnych dodatków. Dzięki temu, że jest stonowana, nadaje się właściwie do uzupełnienia każdej aranżacji.

Lampa podłogowa w kolorze stali posiada klasyczny dzwonkowaty klosz na długim ramieniu z solidną podstawą. Model wykonany jest z metalu. Jego wysokość wynosi 143 cm, średnica klosza zaś 25 cm. Zmieści się dzięki temu nawet w najmniejszej sypialni czy salonie i nie zajmie dużo miejsca.

Nowoczesna lampa wymaga dopasowania żarówki E27 o mocy maksymalnej 60W. Ma najpopularniejszą klasę szczelności IP20. Oznacza to, że Nitta jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 143 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd