Lampa podłogowa Noel Cooper - liczy się nastrój

Marzysz o miejscu, które da Ci wytchnienie po intensywnym dniu? Pozwoli odpocząć i wyciszyć się? Wyposaż swoje wnętrza w przytulne akcesoria w ulubionych kolorach oraz źródła światła, na które zamienisz mocne, górne oświetlenie. Idealnie sprawdzi się w tej roli lampa podłogowa Noel Cooper.

Jej design przyciąga uwagę z daleka. Wszystko za sprawą stylowego, trójnogiego dołu zamiast tradycyjnej, pojedynczej nogi. Smukła, metalowa konstrukcja ma modny, miedziany kolor, podobnie jak wewnętrzna strona dużego klosza. Po włączeniu zyskamy w pomieszczeniu efekt intrygującego, klimatycznego światła, które znakomicie nadaje się do wieczornego odpoczynku. Pięknie wygląda również w towarzystwie innych punktowych źródeł światła - świec, kinkietów i lampek stołowych.

Stylowa lampa podłogowa stanowi wspaniałą ozdobę wnętrza. Znakomicie odnajdzie się w domach urządzonych w modny, skandynawski sposób. Dzięki swojej prostocie stworzy również rewelacyjny kontrast dla bardziej dekoracyjnych elementów wyposażenia. Włącznik na kablu umożliwia wygodne zapalanie i gaszenie światła. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 145 cm, szerokość: 54 cm. Typ gwintu: E27.

Noel Cooper - wymiary
Długość 145 cm
Szerokość 54 cm
Waga 4.04 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A++