Lampa podłogowa Noel Cooper - liczy się nastrój

Marzysz o miejscu, które da Ci wytchnienie po intensywnym dniu? Pozwoli odpocząć i wyciszyć się? Wyposaż swoje wnętrza w przytulne akcesoria w ulubionych kolorach oraz źródła światła, na które zamienisz mocne, górne oświetlenie. Idealnie sprawdzi się w tej roli lampa podłogowa Noel Cooper.

Jej design przyciąga uwagę z daleka. Wszystko za sprawą stylowego, trójnogiego dołu zamiast tradycyjnej, pojedynczej nogi. Smukła, metalowa konstrukcja ma modny, miedziany kolor, podobnie jak wewnętrzna strona dużego klosza. Po włączeniu zyskamy w pomieszczeniu efekt intrygującego, klimatycznego światła, które znakomicie nadaje się do wieczornego odpoczynku. Pięknie wygląda również w towarzystwie innych punktowych źródeł światła - świec, kinkietów i lampek stołowych.

Stylowa lampa podłogowa stanowi wspaniałą ozdobę wnętrza. Znakomicie odnajdzie się w domach urządzonych w modny, skandynawski sposób. Dzięki swojej prostocie stworzy również rewelacyjny kontrast dla bardziej dekoracyjnych elementów wyposażenia. Włącznik na kablu umożliwia wygodne zapalanie i gaszenie światła. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 145 cm, szerokość: 54 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Długość 145 cm
Szerokość 54 cm
Waga 4.04 kg
Do pobrania