Lampa podłogowa RISE czarna – stylowy produkt, który dopełni Twoją aranżację

Jeśli Twoje wnętrze potrzebuje dodatkowego oświetlenia, mamy dla Ciebie propozycję! Lampa podłogowa RISE czarna wniesie do Twojej przestrzeni niepowtarzalny charakter i harmonię, dzięki czemu każda chwila spędzona w jej towarzystwie stanie się wyjątkowa. Jej stylowy design umożliwi dopasowanie lampy do stylu nowoczesnego, klasycznego, eleganckiego, oraz minimalistycznego. Świetnym pomysłem będzie umieszczenie lampy w salonie, sypialni, gabinecie, przedpokoju bądź jadalni!

Lampa podłogowa RISE została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią komfort jej użytkowania oraz wytrzymałość. Podstawą jest czarny metal, z kolei klosz został wykonany z białego szkła. Wymiary produktu to: średnica: 26 cm, wysokość: 150 cm. Lampa posiada klasę szczelności IP20.

Dostępna w naszej ofercie lampa podłogowa RISE czarna ze względu na budowę z łatwością zmieści się nawet w niewielkiej przestrzeni pokoju. Jej źródłem światła jest żarówka o typie gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc to 40 W.

Możesz mieć pewność, że lampa podłogowa RISE to produkt, który zagości w Twoim domu na długo! Przekonaj się!

Wymiary
Średnica 26 cm
Wysokość 150 cm
Waga 5.5 kg
Do pobrania