Lampa podłogowa Rollo – dyskretny minimalizm i styl

Lampa podłogowa Rollo ma prosty, minimalistyczny design, dzięki któremu ma szanse na podbicie serc wielbicieli tego stylu. To doskonały rodzaj dodatkowego oświetlenia do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, a nawet do biura czy na wystawę. Najlepiej komponuje się z aranżacjami minimalistycznymi, ale dobrze będzie wyglądać w wystroju nowoczesnym lub loftowym. Można przy pomocy lampy Rollo oświetlić konkretny fragment przestrzeni pomieszczenia np. w pobliżu oryginalnego bibelotu lub mebla.

Lampa podłogowa Rollo jest wykonana z drewna, metalu i tworzywa sztucznego. Ma bardzo prosty kształt wspartej na niewielkiej okrągłej podstawie długiej belki. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED o mocy 30 W, emitujący białe, ciepłe światło. Ogólnie cała lampa podłogowa Rollo sprawia ciepłe, miłe wrażenie, co jest bardzo istotne, jeśli chcemy stworzyć w domu przytulny klimat. Kolory lampy to czerń i naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 120 cm.

Idealnie podkreśli ciepły klimat minimalistycznej sypialni, może stać przy łóżku, toaletce lub lustrze. Świetnie komponuje się z innymi lampami z tej serii – na przykład w jadalni.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 3.87 kg
Do pobrania