Lampa podłogowa Scigliati – klasyka w najlepszym wydaniu

Scigaliati to lampa łącząca w sobie klasyczny design z nowoczesnym wykonaniem. Będzie miłym dla oka elementem sypialni, salonu lub gabinetu. Pasuje do klasycznego, nowoczesnego oraz loftowego wystroju wnętrzu.

Lampa Scigliati została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest nie tylko odporna na uszkodzenia, ale daje gwarancję długotrwałego użytkowania.

Scigliati to lampa podłogowa, której stabilność daje metalowy, trójnogi stelaż. Gwint E27 osłania wykonany z tkaniny abażur. Źródło światła musisz dobrać osobno – może być nim energooszczędna żarówka LED lub zwykła. Maksymalna moc źródła to 60 W. Pozwala to na jasne oświetlenie mniejszych i średniej wielkości pomieszczeń, a jeśli dobierzesz żarówkę o mniejszej mocy, np. 40 W, wówczas możesz stworzyć przytulny nastrój.

Stelaż lampy ma kolor nikiel satynowy, a abażur – szary. Dzięki temu lampa sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach o jasnych aranżacjach. Ma 144 cm wysokości przy 34 cm szerokości podstawy. Świetnie sprawdzi się przy fotelach i kanapach.

Wymiary
Średnica 34 cm
Wysokość 144 cm
Do pobrania