Lampa podłogowa Tago – rozjaśnia wnętrze nawet, gdy nie świeci

Estetyczna i niezwykle efektowna lampa podłogowa Tago jest zarówno ozdobą, jak i praktycznym elementem oświetlenia. Jasna kolorystyka i klosz, który bardzo ładnie rozprasza światło, wpływają na wrażenie większej przestrzeni w pomieszczeniu, w którym znajduje się lampa. Jest idealna do salonu, pokoju dziennego, sypialni. Pasuje do aranżacji nowoczesnych i glamour. Nadaje wnętrzu subtelnego, lekkiego klimatu i przyciąga wzrok ciekawą formą.

Lampa podłogowa Tago jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Na trójnogim stelażu znajduje się cylindryczny klosz, przez którego środek biegnie ażurowy pas. Dzięki temu widać pomalowane na złoty kolor wnętrze klosza, a światło rozchodzi się po pomieszczeniu w subtelnie rozproszonej formie. Jego źródło to żarówka z gwintem E27. Należy dokupić ją osobno, przy czym warto zastanowić się nad energooszczędną żarówką LED. Kolor lampy – biały i złoty. Wymiary to: 50 × 50 × 145 cm.

Lampa podłogowa Tago doskonale komponuje się z innymi lampami tej serii, ale również z umeblowaniem w jasnym kolorze (jasne drewno, biały, biały połysk). Ładnie kontrastuje z ciepłym, ciemnym brązem.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 145 cm
Waga 4.2 kg
Do pobrania