Lampa podłogowa Tornado – czarna lampa do nowoczesnego pomieszczenia

Lampa podłogowa Tornado ma oryginalny design, który wniesie powiew nowoczesności nawet do całkiem zwyczajnego wnętrza. Pasuje do niemal każdego pokoju, jadalni, gabinetu. Najlepiej wygląda w stylu nowoczesnym, ale może też nadać nowy charakter pomieszczeniom urządzonym w stylu loftowym lub minimalistycznym. Wieczorami będzie budować nastrój, szczególnie na tle ciemnych ścian np. w ciemnej zieleni, bordo, graficie. Idealna do ciemnych wnętrz.

Lampa podłogowa Tornado zrobiona została z metalu. Ma prosty, smukły stelaż na okrągłej podstawie, zwieńczony ciekawym w kształcie kloszem, wyglądającym jak nakładające się na siebie pasy. Tworzy to wrażenie ruchu, dzięki czemu Tornado wygląda bardzo dynamicznie. Do lampy potrzebujesz jednej żarówki E27. Można dobrać żarówkę LED. Kolor lampy to czarny. Wymiary wynoszą: 40 × 155 cm.

Czarna lampa podłogowa Tornado pasuje do drewna, kamienia i metalu. Można zestawiać ją z lampami z tej samej serii dla podkreślenia charakteru pomieszczenia. Dzięki uniwersalnemu kolorowi pasuje do wielu wnętrz.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 155 cm
Waga 5.7 kg
Do pobrania