Lampa podłogowa Trewir Wood – nadaje eleganckiego charakteru wnętrzu

Lampa podłogowa Trewir Wood to estetyczna i nowoczesna propozycja oświetlenia dla wielbicieli prostoty i przyjemnych dla oka połączeń kolorystycznych. Lampa sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie, pokoju młodzieżowym czy nawet w hotelu. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, klasycznym i skandynawskim. Może być pożytecznym elementem wyposażenia kącika wypoczynkowego lub ulubionego pokoju, w którym lubisz spędzać wolny czas.

Lampa podłogowa Trewir Wood jest zrobiona z drewna i tkaninowego abażuru. Abażur ma kształt walca i wspiera się na statywie o trzech nogach. Daje to wrażenie stabilności. To połączenie nowoczesności z klasyką stworzyło wyjątkowe, eleganckie źródło oświetlenia. Do lampy potrzebujesz jeszcze żarówki E27. Najlepiej wybierać energooszczędne żarówki LED, zawsze doskonale się sprawdzają. Lampa podłogowa Trewir Wood jest w kolorach grafitu i sosny szczotkowanej. Wymiary to: 50 × 50 × 157 cm.

Dobrze komponuje się z meblami z drewna i drewnianymi dodatkami. Wygląda dobrze w pomieszczeniach utrzymanych w zarówno ciemnej, jak i jasnej kolorystyce.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 157 cm
Do pobrania