Lampa podłogowa Tripod – połączenie elegancji i najwyższej jakości

Szukasz klasycznego, a jednocześnie modnego oświetlenia do Twojego wnętrza? Jeśli zależy Ci przy tym na funkcjonalności i dobrej jakości, lampa podłogowa Tripod z białym abażurem będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Przekonaj się, jak pięknie rozjaśni Twoją sypialnię, przedpokój czy salon.

Czarny stelaż z drewna bukowego posiada trzy nogi, której zapewniają mu wytrzymałość i stabilność. Jego ciemny kolor fantastycznie kontrastuje z bielą górnej części oświetlenia, wykonanej ze specjalnej tkaniny. Klasyczna i stylowa lampa podłogowa Tripod rozświetli Twój dom i wprowadzi do każdego pomieszczenia elegancję oraz styl, niezależnie od jego aranżacji.

Klasyczne kolory i tradycyjna forma lampy sprawia, że pasuje ona do każdej estetyki i schematu kolorów w pomieszczeniu. Sprawdzi się ona zarówno przy stonowanych wnętrzach, np. minimalistycznych lub skandynawskich, jak i bardziej ozdobnych glamour, eklektycznym czy retro. To uniwersalne oświetlenie będzie pasować praktycznie do każdego pokoju, rozjaśniając go i podkreślając jego charakter.

Wymiary
Długość 60,5 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 162,5 cm
Waga 3 kg
Do pobrania