Lampa podłogowa Troy – dodatkowe oświetlenie w stylu vintage

Efektowna lampa podłogowa Troy to sposób na inspirujące, dodatkowe oświetlenie w domu. Może stać niemal w każdym pomieszczeniu: salonie, sypialni, kuchni, jadalni, korytarzu, gabinecie. Dodaje wnętrzu niebanalnego klimatu, a pięknie rozproszone światło wieczorami będzie stanowić miłą odmianę od mocno świecących górnych lamp wiszących. Idealnie komponuje się ze stylistyką vintage, nowoczesną, klasyczną i skandynawską.

Lampa podłogowa Troy wykonana została ze stali i materiału. Ma okrągłą podstawę, prosty, wysmukły stelaż z metalu i klosz, przypominający kształtem klosze w oświetleniu ogrodowym, spłaszczone z góry i dołu, rozszerzane pośrodku. Przez środek biegnie dekor w postaci przeszycia w kontrastującym kolorze. Źródło światła to żarówka E27. Można wybierać dedykowaną do lampy żarówkę LED. Lampa podłogowa Troy ma kolory czarny, beżowy i mosiądz. Jej wymiary wynoszą: 45 × 45 × 45 × 154 cm.

Dla zwiększenia efektu i zachowania spójności można wybrać lampę stołową i wiszącą z tej samej kolekcji. Pasuje do mebli i dodatków z metalowymi elementami.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 154 cm
Do pobrania