Lampa podłogowa Walla – elegancka i funkcjonalna

Planujesz zakup lampy podłogowej do Twojego wnętrza? Szukasz elementu wyposażenia, który uatrakcyjni pomieszczenie oraz nada mu wyjątkowego stylu? Jesteś w dobrym miejscu! Lampa podłogowa Walla z pewnością spełni Twoje wymagania oraz zostanie w Twoim domu na długo.

Prezentowana lampa podłogowa Walla to lampa dekoracyjna, która z uwagi na swój oryginalny i stylowy wygląd, zdecydowanie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których króluje styl glamour, nowoczesny oraz klasyczny. Świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, gabinetu czy biura.

Lampa podłogowa Walla to połączenie wysokiej jakości materiałów, które razem tworzą niezwykle elegancką całość. Lampa została wykonana z chromowanego metalu oraz tekstylnego abażura z akrylowymi kryształami. To połączenie sprawia, że lampa staje się oryginalnym elementem wyposażenia.

Już dzisiaj przekonaj się, jak stylowe oraz eleganckie stanie się Twoje wnętrze. Wybierz lampę podłogową Walla i ciesz się jej użytkowaniem na długo!

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 150 cm
Waga 8.08 kg
Do pobrania