Lampa solarna – ekologiczne światło w Twoim ogrodzie

Lampy solarne to ekologiczna propozycja oświetlenia zewnętrznego. Lampa pobiera energię za dnia, aby po zmroku oddawać światło i rozświetlić Twój ogród lub podjazd. Możesz powiesić ją na ogrodzeniu, zamontować na ramach okien lub po prostu przykleić do ściany. Lampa sprawdzi się, wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego światła.

Niewielka lampa o średnicy 11 cm wyróżnia się nowoczesny designem. Lampa została w całości wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze szarym i przeźroczystym. Minimalistyczny kształt i oszczędne kolory dobrze współgrają z nowoczesną architekturą.

Pojedyncze źródło światła o temperaturze barwowej 3000K daje przyjemne dla oczu, ciepłe światło. Pojedyncze punkty rozmieszczone w ogrodzie lub na ogrodzeniu zwiększą bezpieczeństwo posesji oraz ułatwią poruszanie się po zmroku.

Możesz postawić na pojedynczą lampę lub kupić więcej lamp, które rozwiesisz wzdłuż ogrodzenia lub otworów okiennych. Lampa solarna to sposób na efektowną i ekologiczną iluminację Twojego domu!

Wymiary
Średnica 11 cm
Waga 0.1 kg
Do pobrania