Lampa solarna – idealna do Twojego ogrodu!

Szukasz pomysłu na stylowe i ekologiczne oświetlenie ogrodu? Lampa solarna w kształcie białej kuli to efektowna propozycja oświetlenia zewnętrznego, które pozwoli Ci wykonać efektowną iluminację wokół domu oraz cieszyć się pięknem natury również po zachodzie słońca.

Lampa solarna o wysokości 43 cm i średnicy 15 cm posiada oryginalny kształt białej kuli, wspartej na efektownej srebrnej nóżce. Wystarczy, że wbijesz ją w dowolnym miejscu do ziemi… i gotowe! Model świetnie prezentuje się samodzielnie lub w zestawie z innymi lampami z tej samej serii.

Oświetlenie zostało wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym i białym. Pojedynczy punkt świetlny zapewnia światło o ciepłej temperaturze barwowej 3000K. Lampa wykorzystuje promienie słońca, dzięki czemu oświetlenie jest w pełni ekologiczne i ekonomiczne.

Zastosowana klasa szczelności IP44 chroni konstrukcję lampy przed wilgocią, mrozem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Wysoka jakość materiałów i neutralne kolory świetnie współgrają ze scenerią ogrodu lub ogródka kawiarnianego.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 43 cm
Waga 0.44 kg
Do pobrania