Nowoczesna lampa stojąca zewnętrzna Ottawa

Szukasz stylowej lampy, która oświetli przestrzeń wokół Twojego domu? Dostępna w naszej ofercie lampa stojąca zewnętrzna Ottawa idealnie sprawdzi się w tej roli! Jej elegancki i stylowy wygląd uatrakcyjni zewnętrzną przestrzeń Twojego domu, a Ty z pewnością się nie zawiedziesz!

Oferowana lampa zewnętrzna Ottawa wykonana została z wysokiej jakości aluminium lakierowanego na grafitowy kolor, ze szklaną obudową źródła światła. Lampa świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia ogrodu, podjazdu, przestrzeni wokół ogrodzenia lub basenu.

Górna część lampy jest ruchoma, co pozwala na ustawienie źródła światła pod odpowiednim kątem. Aby zapewnić odpowiednie oświetlenie większej przestrzeni, zalecamy umieszczenie kilku lamp w niewielkiej od siebie odległości.

Lampa stojąca Ottawa posiada spot wyposażony w oprawkę GU10. Maksymalna moc źródła światła lampy to 35 W. Lampa posiada również klasę szczelności IP44, która zapewnia ochronę przed wnikaniem do lampy ciał obcych czy kurzu, a także chroni przed tryskająca z dowolnego kierunku wodą.

Wymiary
Szerokość 9,7 cm
Średnica 7 cm
Wysokość 100 cm
Waga 1.06 kg
Do pobrania