Lampa stołowa z ciemnym abażurem i sznurkowym splotem

Z uwagi na spokojną, uniwersalną kolorystykę oraz prosty, nieco surowy design świetnie sprawdzi się jako lampa stołowa do salonu utrzymanego w minimalistycznym, skandynawskim klimacie. Jeśli trochę popuścisz wodze wyobraźni, bez problemu wkomponujesz ją również w pełne charakteru aranżacje w stylu boho, kolonialnym, bądź rustykalnym.

To lampa stołowa klasyczna, pozbawiona wyszukanych smaczków, mimo to daleka jest od nudy. Podstawa w kształcie łezki równoważy prosty, walcowaty abażur wykonany z tkaniny. Część zwężająca się ku górze opleciona jest rattanowym sznurkiem zachowanym w oryginalnej kolorystyce, dobrze harmonizującej z ciemnym zabarwieniem klosza oraz korpusu. Ten naturalny materiał czyni ją bardzo stylowym dodatkiem, bo wpisującym się we wciąż aktualny we wzornictwie nurt eko. Wyposażona jest w gniazdo E14 umożliwiające zastosowanie żarówki o maksymalnej mocy 40W. Jej całkowita wysokość wynosi 32,5 cm, natomiast średnica abażuru 16 cm.

Może być wykorzystywana również jako lampka nocna. Za sprawą ciemnego, półprzepuszczalnego klosza spowije wnętrze ciepłym, nastrojowym światłem, które pomoże Ci wyciszyć się przed zaśnięciem.

Wymiary
Szerokość 16 cm
Wysokość 32,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.