Lampa stołowa Angela – elegancja według skandynawskiego designu

Czy można zaprojektować eleganckie wnętrze bez dekoracyjnego oświetlenia? Być może, jednak taka aranżacja będzie znacznie uboższa i pozbawiona przytulnego blasku. Dlatego nie wahaj się i już dziś znajdź w swoim domu miejsce, które uatrakcyjni lampa stołowa Angela.

Oświetlenie szwedzkiej marki Markslöjd często łączy luksusowy design z typową dla stylu skandynawskiego powściągliwością. Tak jest i tym razem – czarna lampa stołowa Angela zawiera tylko niezbędne elementy (tekstylny abażur, ceramiczna podstawa), a mimo to nie można oderwać od niej oczu. Opływowa forma świetnie koreluje z klasyczną elegancją, natomiast lśniąca czerń i wklęsłe zdobienia w kształcie łezki sprzyjają nowoczesnemu wzornictwu. W świetle dnia lampa wniesie do wnętrza mnóstwo klasy i wyrazistego charakteru, zaś wieczorem pozwoli Ci wypocząć przy łagodnym świetle rozproszonym przez ciemny abażur.

Lampa stołowa Markslöjd to wszechstronne narzędzie pracy dla „domowego” architekta wnętrz. Dzisiaj może uświetnić salon – wystarczy, że postawisz ją na wysokim stoliku przylegającym do kanapy. Jutro możesz usadowić lampę na komodzie w sypialni lub na konsoli przyściennej w korytarzu – zmieniaj swój dom każdego dnia!

Wymiary
Średnica 26 cm
Wysokość 49 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd