Lampa stołowa Brylant – światło w czystej postaci

Proste formy bywają najlepsze, również w aranżacji wnętrz. Oświetlenie nie musi być zdobne czy awangardowe – czasami wystarczy sama żarówka. Jeśli więc w Twoim domu dominują minimalizm i nowoczesne trendy, lampa stołowa Brylant doskonale wpisze się w klimat aranżacji.

Metalowy klosz lampy nawiązuje do stylu loftowego, który czerpie inspirację z rozwiązań stosowanych niegdyś w przemyśle. Ażurowana konstrukcja uformowana w kształt diamentu chroni żarówkę przed rozbiciem, a jednocześnie zapewnia 100% światła – podobnych opraw używano w fabrykach i na budowach. Choć to typowa lampa industrialna, dzięki szaremu wybarwieniu pasuje także do bardziej subtelnych aranżacji, np. w stylu minimalistycznym lub skandynawskim. Prosta podstawa i ażurowy klosz pozwalają skupić uwagę na tym, co najważniejsze – ciepłym świetle.

Lampa stołowa Brylant może przejąć funkcję dodatkowego oświetlenia w salonie – ustaw ją na konsoli pod ścianą albo na stoliku bocznym obok kanapy. Jeśli nie potrzebujesz mocnego światła, włóż do środka żarówkę z ozdobnym żarnikiem. Ten model sprawdzi się również jako lampka na biurko lub nocna – kabel ustaw tak, aby mieć włącznik w zasięgu ręki.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 0.99 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting