Lampa stołowa Brylant – baw się oświetleniem w swoim lofcie

Zastanawiasz się, jak oświetlić ladę w kuchni, kącik do czytania albo długi korytarz? Nie musisz kuć w ścianach pod instalację elektryczną ani robić przemeblowania. Lampa stołowa Brylant to mobilny rozjaśniacz przestrzeni – zmieści się wszędzie, zapewniając Ci dobre oświetlenie w każdej sytuacji.

Istotą tego modelu jest druciany klosz wsparty na płaskiej podstawie – dzięki prostej formie możesz postawić lampę gdziekolwiek, byle wtyczka sięgała do kontaktu. Ażurowa konstrukcja nie rozprasza ani nie przekłamuje światła, pozwala też na wyeksponowanie ładnej żarówki. Choć metalowy klosz w kształcie diamentu przywodzi na myśl lampy industrialne, dzięki szaremu wybarwieniu całość zyskuje nieco „lżejszy” i bardziej neutralny charakter. Aby zapewnić sobie wygodne sterowanie oświetleniem, ustaw kabel tak, aby meble nie zasłaniały włącznika.

Metalowa lampa stołowa Brylant jest na tyle subtelna, że możesz użyć jej w całym domu. Postaw ją na szafce na buty, aby doświetlić wnętrze przedpokoju. W salonie możesz rozstawić kilka – jedną na stoliku bocznym, drugą na parapecie, a trzecią na konsoli pod ścianą. Jeśli włożysz do środka dekoracyjną żarówkę, zyskasz klimatyczną lampkę nocną do loftowej sypialni.

Brylant - wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 22,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata