Lampa stołowa Brylant – baw się oświetleniem w swoim lofcie

Zastanawiasz się, jak oświetlić ladę w kuchni, kącik do czytania albo długi korytarz? Nie musisz kuć w ścianach pod instalację elektryczną ani robić przemeblowania. Lampa stołowa Brylant to mobilny rozjaśniacz przestrzeni – zmieści się wszędzie, zapewniając Ci dobre oświetlenie w każdej sytuacji.

Istotą tego modelu jest druciany klosz wsparty na płaskiej podstawie – dzięki prostej formie możesz postawić lampę gdziekolwiek, byle wtyczka sięgała do kontaktu. Ażurowa konstrukcja nie rozprasza ani nie przekłamuje światła, pozwala też na wyeksponowanie ładnej żarówki. Choć metalowy klosz w kształcie diamentu przywodzi na myśl lampy industrialne, dzięki szaremu wybarwieniu całość zyskuje nieco „lżejszy” i bardziej neutralny charakter. Aby zapewnić sobie wygodne sterowanie oświetleniem, ustaw kabel tak, aby meble nie zasłaniały włącznika.

Metalowa lampa stołowa Brylant jest na tyle subtelna, że możesz użyć jej w całym domu. Postaw ją na szafce na buty, aby doświetlić wnętrze przedpokoju. W salonie możesz rozstawić kilka – jedną na stoliku bocznym, drugą na parapecie, a trzecią na konsoli pod ścianą. Jeśli włożysz do środka dekoracyjną żarówkę, zyskasz klimatyczną lampkę nocną do loftowej sypialni.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 0.99 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting