Lampa stołowa Campodino – nastrojowe oświetlenie po skandynawsku

Twoim celem jest jasne i przytulne mieszkanie, w którym królują prostota i naturalne materiały? To wspaniale, bo w takim otoczeniu wypoczywa się najlepiej – pod warunkiem, że użyjesz odpowiedniego oświetlenia. Lampa stołowa Campodino to coś Ciebie – wystarczy nacisnąć włącznik, a nastrojowy klimat zrobi się sam!

Nowoczesna forma nadaje lampie subtelny charakter, dzięki czemu aranżacja pozostaje lekka i nieprzeładowana dodatkami. Biały abażur w kształcie walca skutecznie osłania żarówkę, dając klimatyczne i łagodne dla oczu światło. Lampa stołowa z drewnianą podstawą wygląda bardzo designersko, a przy tym może nawiązywać do innych elementów z drewna obecnych w mieszkaniu. Kabel z włącznikiem możesz umieścić poza zasięgiem wzroku, wówczas całość zachowa minimalistyczny wyraz.

To znakomita lampa stołowa do salonu w stylu skandynawskim – połączenie bieli i jasnego drewna wspaniale współgra z prostym stylem wnętrza. Jeśli chcesz używać lampy do czytania, umieść ją na stoliku bocznym przylegającym do kanapy. Wnętrze stanie się bardziej przytulne, jeśli postawisz lampę Campodino na konsoli przy ścianie, aby oświetlała ciemną przestrzeń.

Wymiary
Średnica 16 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo