Lampa stołowa Campodino – oryginalna ozdoba nowoczesnych wnętrz

Łagodne światło wprowadza w relaksujący nastrój, a ładna lampa upiększa pomieszczenie i podkreśla gust domowników. Jeśli więc chcesz wprowadzić wyjątkową atmosferę oraz uzupełnić aranżację, proponujemy Ci oświetlenie dekoracyjne – oto nowoczesna lampa stołowa Campodino.

Cały urok lampy tkwi w jej naturalnym, a zarazem nietypowym designie. Wąski abażur w kształcie walca dokładnie okrywa żarówkę, czym zapewnia miękkie i ciepłe światło. Funkcję podstawy spełniają trzy listewki z jasnego drewna, dzięki którym lampa stołowa Campodino zyskuje lekką formę. Połączenie białego abażuru i drewna tworzy subtelny efekt kolorystyczny, który będzie przytulnym akcentem pomieszczenia. Włącznik do lampy umieszczony jest na kablu, dzięki czemu możesz ukryć go za meblami lub umieścić blisko w zasięgu ręki.

Twój nowoczesny salon straszy ciemnymi kątami? A może szukasz ciekawego oświetlenia do sypialni? Lampa stołowa z białym abażurem to efektowny dodatek, który spełni Twoje marzenia o pięknym domu. Aby w pełni wyeksponować jej walory, ustaw lampę na meblu z drewnianym blatem i na tle ciemnej ściany.

Wymiary
Średnica 16 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo