Lampa stołowa Carlton - w królewskich barwach

Duet kolorystyczny, który tam, gdzie się pojawi wprowadza pałacową elegancję? Złoto i czerń - niezastąpione, gdy chcemy nadać pomieszczeniom nutkę dostojności. Stylowe połączenie tych dwóch kolorów prezentuje lampa stołowa Carlton, która natychmiast skradnie serca domowników i przyciągnie spojrzenia gości.

Wszystko za sprawą jej oryginalnego wyglądu. Dekoracyjny, złoty dół ma kształt odwróconego diamentu. Tworzy podstawę dla klasycznego, czarnego abażura z wnętrzem w kolorze złotym. Jego obecność sprawia, że po włączeniu światła zyskujemy efekt ciepła i przyjemnego blasku. W środku znajdziemy oprawkę na żarówkę z popularnym gwintem typu E14. Jej zakup nie sprawi zatem żadnych trudności. Następnie wystarczy ją wkręcić i zapalić lampkę za pomocą wygodnego włącznika umieszczonego na kablu.

Urokliwy wygląd sprawia, że ta złota lampa pięknie wygląda zarówno w świetle dziennym, jak i wieczorem, gdy może pełnić swoją podstawową funkcję i rozświetlać pokój. Gdziekolwiek ją postawimy, na konsoli, stoliku pomocniczym czy półce, tam stylowo dopełni wystrój otoczenia. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: średnica: 16,5 cm, wysokość: 30,5 cm. Typ gwintu: E14.

Carlton - wymiary
Średnica 16,5 cm
Wysokość 30,5 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/abażur
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata