Lampa stołowa Carmen Black – dla wnętrza z domowym klimatem

Chcesz stworzyć w domu przytulny nastrój i atmosferę odpoczynku? Zdecyduj się na czarną lampę stołową Carmen Black. Światło tej niewielkiej stołowej lampy wniesie do salonu lub sypialni kameralną atmosferę, a jednocześnie elegancję.

Stylowa lampka na stół składa się z czarnego metalowego stelaża, na którym rozpostarty jest tekstylny abażur. Jedynymi ozdobami materiałowego klosza są ażurowe pionowe prześwity klosza i delikatna faktura abażuru. Przez nią prześwieca miękkie i rozmyte, intymne światło. Klosz osadzony jest na solidnej okrągłej podstawie i ramieniu z metalu.

Lampkę możesz postawić ją nie tylko na stole czy nocnym stoliku, ale również na komodzie czy konsoli w przedpokoju oraz w salonie. Będzie pasować też do eleganckiej poczekalni w biurze, w salonie fryzjerskim lub w kancelarii. Klasyczną lampę na stół uzupełnij żarówką typu E27 o mocy max. 60W. Carmen Black posiada wymiary 41 x 19,5 x 19,5 cm i ma klasę szczelności IP20. Jej klosz jest odporny na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 19,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting