Lampa stołowa Carmen White – niezbędny dodatek do sypialni

Chcesz stworzyć w swojej sypialni przytulny nastrój? Zadbaj, by pojawiło się w niej jej kameralne, dyskretne oświetlenie. Zdecyduj się na białą lampkę nocną Carmen White. Światło tej niedużej stołowej lampy wniesie do wnętrza elegancję, a jednocześnie nastrojową atmosferę. Rozproszone światło ułatwi odpoczynek po ciężkim dniu.

Stylowa lampa na stół posiada białą okrągłą podstawę, metalowe ramię i stelaż, na którym rozciągnięty jest tekstylny abażur. Lekkości dodają modelowi ażurowe szczeliny i delikatna faktura materiału. Klasyczną lampkę stołową uzupełnij o żarówkę typu E27 o mocy max. 60W. Carmen White posiada wymiary 41 x 19,5 x 19,5 cm. Klasa szczelności IP20 zapewnia lampie odporność na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Możesz postawić ją nie tylko na stole, biurku do pracy czy sypialnianym stoliku, ale również na komodzie czy konsoli w przedpokoju. Będzie pasować też we wnętrzach o charakterze publicznym, gdzie ważny jest komfort klientów: w eleganckiej poczekalni, w salonie urody lub w prawniczej kancelarii.

Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 19,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting