Lampa stołowa Castellato – minimalistyczne oświetlenie dla niezwykłego klimatu

Masz mało miejsca w mieszkaniu, dlatego stronisz od dekoracji i poprzestajesz na niezbędnych przedmiotach? Nie musisz pozbawiać się przytulnego efektu! Wystarczy, że zadbasz o oświetlenie – lampa stołowa Castellato to świetny sposób na budowanie atmosfery w niewielkich wnętrzach.

Ta lampa to prawdziwa minimalistka – nie znajdziesz w niej ani jednego zbędnego elementu. Za podstawę służy metalowy stelaż o bardzo prostej konstrukcji, który potrzebuje jedynie skrawka blatu stolika lub komody. Światło możesz „wywróżyć” z klosza – szklanej kuli w kolorze białym. Po zainstalowaniu żarówki (E14, max 28 W) lampa - kula wyemituje subtelny blask, sprzyjający długim rozmowom i słodkiemu leniuchowaniu. Od klosza odchodzi przewód, na którym znajduje się włącznik – warto umieścić lampę w taki sposób, aby móc włączyć światło prosto z fotela czy kanapy.

Z uwagi na zgrabne gabaryty i nastrojowy efekt jest to doskonała lampa stołowa do sypialni – możesz umieścić ją na prostym metalowym stoliku czy drewnianej półce. Tak oryginalną lampkę warto wstawić także do salonu – postaw ją na stoliku bocznym przy kanapie lub na podłodze, jeśli nie masz miejsca na meblach.

Castellato - wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 28 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 28W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata