Lampa stołowa Clarke – elegancki abażur dla nastrojowej aranżacji

Brakuje Ci kameralnego klimatu w sypialni? A może Twój elegancki salon wydaje Ci się zbyt surowy? Mamy dla Ciebie oświetlenie, dzięki któremu każde wnętrze zyska wyrazisty akcent i niezwykle przytulną atmosferę – oto dekoracyjna lampa stołowa Clarke.

Nie wiesz, jak zaprojektować wyrafinowaną aranżację pełną ciepła? Ten efektowny abażur zrobi to za Ciebie – wystarczy, że postawisz go na stoliku i skorzystasz z włącznika! Światło żarówki odbije się od złotego środka i przesączy przez siatkę wąskich nacięć, a w efekcie pomieszczenie wzbogaci się o blask ognistych refleksów. Jednocześnie czarna tkanina zadziała tłumiąco, sprzyjając intymności i wyciszeniu. Abażur spoczywa na metalowej podstawie, dzięki której lampa stołowa Clarke zachowuje stabilność i nie traci formy. Włącznik znajduje się na kablu, więc możesz go skierować w dowolną stronę.

Dzięki zgrabnej konstrukcji będzie to znakomita lampa do sypialni – wąski klosz nie zajmie wiele miejsca na stoliku nocnym, a przy tym zadba o wyjątkowy nastrój późnym wieczorem. Seria Clarke zawiera również lampy podłogowe i wiszące, zatem możesz zaplanować konsekwentną aranżację w dużym, eleganckim salonie.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 25 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.