Gwiazda stołowa Clara – niech lśni u Ciebie podczas świąt

Nawet, jeśli uroczyste dni obchodzisz w niewielkim gronie najbliższych, zadbaj o zimową, przytulną aranżację mieszkania. Ubierz drzewko choinkowe, upiecz pierniczki, spleć girlandy z gałązek świerkowych, a na oknach zawieś migoczące światełka. Na odświętnie udekorowanym stole postaw gwiazdę stołową Clara. Swoją formą i wielkością będzie ona wyróżniać się wśród zastawy i ozdób w salonie.

Możesz wykorzystać ją nie tylko w pokoju dziennym, ale również w sypialni czy w królestwie nastolatka. Świąteczna lampa stołowa w kształcie gwiazdy ma podstawę z metalu pomalowanego na biało oraz różowy papierowy abażur z ażurowymi otworami, przez które przebija się światło. Będzie ona doskonałym wyborem zwłaszcza do wnętrz w stylu scandi, klasycznym, shabby chic, paryskim, boho czy eklektycznym.Biało-różowa lampa na stół wprowadzi do domu radosny nastrój oczekiwania na święta.

Clara ma wymiary 65 x 45 x 20 cm – na pewno będzie znaczącym i zauważalnym detalem we wnętrzu. Dobierz do niej świetlówkę LED E14 o mocy max. 25W. Jeśli chcesz bardziej “rozgwieżdżonego” efektu, uzupełnij lampę o złote, białe i czerwone gwiazdy wiszące - również dostępne w naszym sklepie internetowym.

Wymiary
Długość 20 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 65 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania