Lampa stołowa Ente – gdy liczy się prostota

Wybór lampy do minimalistycznego wnętrza wydaje się niełatwym zadaniem. Jeśli szukasz lampy stołowej, która ma posłużyć Ci przez lata – postaw na bardzo prosty, a zarazem elegancki design. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja lampa nie wyjdzie z mody przez lata, mimo zmieniających się trendów. Lampa stołowa Ente z białym kloszem w kształcie kuli oraz patynowym elementem łączenia z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jednopłomienna lampa stołowa wykonana została z wytrzymałego metalu w kolorze białym z matowym wykończeniem. Lampa posiada patynowy element ozdobny, przytrzymującym szklany mleczny klosz. Połączenie bieli i ciepłego złota sprawia, że całość prezentuje się niezwykle elegancko. Stylowa lampa stojąca może być ozdobą stołu w jadalni, biurka lub komody. W razie potrzeby bez trudu przeniesiesz ją z miejsca na miejsce.

W ofercie Black Red White online znajdziesz kolekcję lamp Ente, zróżnicowanych pod względem wielkości i ilości kloszy. Znajdź swoją wymarzoną lampę stojącą lub wiszącą!

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 175 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna