Lampa stołowa FAMILY – wysoka jakość wykonania w połączeniu z niepowtarzalnym stylem

Wyjątkowy design, jaki posiada prezentowana lampa stołowa FAMILY pozwoli Ci stworzyć oryginalną aranżację Twojego wnętrza, w której główną rolę odgrywają stylowe elementy wyposażenia. Lampa sprawdzi się jako część oświetlenia przestrzeni salonu, sypialni, gabinetu, jadalni bądź kuchni. Doskonale wpasuje się do aranżacji zachowanej w stylu minimalistycznym, klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, a nawet glamour!

Lampa stołowa FAMILY to wysokiej jakości produkt wykonany z ceramiki oraz tkaniny w kolorze białym. Produkt posiada artystyczny wzór w kolorze czarnym. Wymiary: średnica: 34 cm, wysokość: 61,5 cm. Lampa posiada klasę szczelności IP20.

Źródłem światła oferowanej lampy jest żarówka o typie gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc to 40 W. Lampa stołowa FAMILY świetnie sprawdzi się w średniej i dużej wielkości wnętrzach.

Wyposaż swoje wnętrze w wyjątkowy element oświetlenia, jakim jest lampa stołowa FAMILY! Możesz mieć pewność, że Twoja aranżacja zyska na atrakcyjności, a produkt w wyjątkowy sposób oświetli jej powierzchnię, dodając uroku i oryginalności.

Wymiary
Średnica 34 cm
Wysokość 61,5 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania