Lampa stołowa Glamour - szykowna lampa dla wymagających

Lampa z abażurem to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Niebanalne wariacje na jej temat są sposobem na oryginalne oświetlenie pokoju. Jeśli szukasz lampy, która będzie komponować się z Twoim minimalistycznym wnętrzem, lampa stołowa Glamour okaże się mocnym kandydatem.

Lampa stołowa Glamour została wykonana z nietypowego zestawienia akrylu, metalu i tkaniny. Akryl posłużył do produkcji czterech przejrzystych, pięknie rozszczepiających światło kul, stanowiących podstawę lampy. Czarna tkanina tworzy mocny, kontrastowo odcinający się abażur, rozpostarty na metalowej konstrukcji.

Czarna lampa to idealny dodatek do gabinetu, ale także salonu o nowoczesnej aranżacji. Ze względu na swój zwracający uwagę wygląd powinna stanowić raczej główną ozdobę pokoju. Biały abażur idealnie pomoaga w rozświetlaniu pokoju - tworzy atmosferę, czytanie, nauka czy wspólne spędzanie czasu są możliwe w świetle tej lampy. Szykowna lampa przypadnie do gustu szczególnie paniom - podobnie jak cała kolekcja o nazwie Glamour.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 47 cm
Waga 2 kg
Do pobrania