Lampa stołowa Largo – oświetlenie na najwyższym poziomie

Kluczem do komfortowych warunków pracy jest między innymi odpowiednie oświetlenie. Szukasz czegoś, co pomoże Ci rozjaśnić Twoje biurko, a przy tym podkreśli nowoczesny styl Twojego wnętrza? Minimalistyczna lampa stołowa Largo to rozwiązanie, które ułatwi Ci wykonanie każdego zadania, jakie przed Tobą stanie.

Lampa na biurko Largo wykonana została z metalu w szarym odcieniu, dzięki czemu wpisuje się w najnowsze trendy. Minimalistyczny, a przykuwający uwagę kształt łuku podkreśla futurystyczny design oświetlenia. Lampa jest niezwykle stabilna dzięki okrągłej podstawce. Źródło światła stanowi wbudowany moduł LED schowany za akrylową obudową. Emituje on światło o białej barwie zbliżonej do naturalnej. Lampka doskonale nadające się do pracy i nie jest szkodliwa dla oczu.

Minimalistyczna lampa stołowa Largo będzie wyglądać wspaniale w nowoczesnym biurze lub domowym gabinecie o designerskim stylu. Równie dobrze sprawdzi się też we wnętrzach klasycznych czy eklektycznych. Zajmuje ona niewiele przestrzeni, dlatego nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem dla niej miejsca nawet na niewielkim blacie.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 36 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania