Lampka stołowa Loco – pociąg do świątecznej tradycji

Tuż przed świętami zjeżdżamy się do domów i spotykamy z dawno niewidzianą rodziną. Urządzasz imprezę świąteczną? W wyczarowaniu magicznego klimatu pomogą Ci odpowiednie akcesoria, w tym miękkie, wzorzyste tekstylia, poduchy, figurki oraz nastrojowe oświetlenie. Wybierz lampkę stołową Loco w kształcie lokomotywy. Pociąg w stylu retro będzie pasować najbardziej do wnętrza urządzonego klasycznie oraz z akcentami vintage.

Bajkowa lampa została wykonana z plastiku, z dbałością o wszelkie szczegóły. W wagonie lokomotywy siedzi Mikołaj z workiem pełnym prezentów i swoim reniferem. Jest również choinka, a wszystko zostało przysypane lekkim śnieżkiem.

Bogato zdobiona Loco ma wymiary 23 x 19 x 8 cm i waży 1,5 kg. Ma szeroką, stabilną podstawę, dzięki czemu nie ma ryzyka przypadkowego upadku czy jej przewrócenia. Czerwona lampka stołowa daje ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000K. Ma wbudowaną świetlówkę LED. Postaw ją w salonie lub sypialni, dopasuj do niej pozostałe akcesoria, np. girlandę, i ciesz się wolnym czasem z bliskimi!

Wymiary
Długość 8 cm
Średnica 23 cm
Wysokość 19 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania