Lampka stołowa Lothar – szklana kula śnieżna

Długie, zimowe wieczory wymagają klimatycznego oświetlenia. Stworzy ono przytulną atmosferę, w której oczekiwanie na święta i wolne dni będzie zdecydowanie milsze. Zwróć uwagę na lampkę stołową Lothar. Jest ona niezwykle stylowa i dekoracyjna. Najlepiej będzie ona pasować do wnętrz w stylu klasycznym i vintage.

Bogato zdobiona lampa została wykonana z plastiku, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Wewnątrz brązowej latarenki jest szklana kula, a w niej bałwanek i drzewko choinkowe. Zimowego uroku dodaje lampce złoty pył wewnątrz kuli i płatki śniegu, które unoszą się i opadają po potrząśnięciu lampą.

Oryginalna lampka świąteczna ma wymiary 20,5 x 14 x 11 cm i waży 1,1 kg. Daje ona ciepłe, białe światło o temperaturze barwowej 3000K. Ma wbudowaną świetlówkę LED. Posiada też szeroką, masywną podstawę, która zabezpiecza ją przed przypadkowym upadkiem. Brązowa lampa stołowa ma też zawieszkę, dzięki czemu możesz ją nie tylko postawić na stole, ale również powiesić, np. na haczyku u sufitu czy na karniszu okna. Daj się oczarować wirującymi płatkami w jej wnętrzu!

Wymiary
Długość 11 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 20,5 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania