Lampa stołowa Master – przytulna aranżacja w ciepłym blasku „świec”

Nie wiesz, jak udekorować stół na proszoną kolację? A może czeka Cię romantyczny wieczór i chcesz stworzyć kameralną atmosferę? To sytuacje, w których warto sięgnąć po dekoracyjne oświetlenie, takie jak lampa stołowa Master firmy Markslöjd.

Konstrukcja ograniczona do podłużnej podstawy i wąskich prętów jest wyrazem skandynawskiego umiaru – w tym projekcie „mniej” rzeczywiście znaczy „więcej”. Dzięki swej prostocie lampa stołowa Markslöjd wygląda jak designerski świecznik, w którym rolę żywego ognia przejmują małe żarówki (w zestawie) osłonięte szklanymi kulami. Będziesz pod wrażeniem, jak subtelne światło wspaniale ociepli aranżację, a blask chromowanej podstawy doda jej ekskluzywnej jakości. Żeby stworzyć wyjątkową atmosferę nie musisz już zapalać świec – wystarczy sięgnąć po włącznik na kablu.

Dekoracyjna lampa stołowa Master będzie wspaniałą ozdobą wigilijnego stołu, choć możesz używać jej przez cały rok. Wstaw do salonu atrapę kominka i umieść w środku „świecznik”, aby rozgrzewał atmosferę w chłodne wieczory. Jeśli nie masz miejsca na taką aranżację, możesz postawić lampę na komodzie czy stoliku nocnym w sypialni.

Master - wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 40 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E5
Max moc źródła światła 0,8W
Ilość źródeł światła 5
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 5 lat